O výrobcích AST SYSTEMS Přehled aktualit

O výrobcích AST SYSTEMS Zpět

Společnost Průmyslové podlahy Plaček vyrábí epoxidové a polyuretanové podlahové materiály již od roku 1991. Materiály jsou vyráběny pod značkou AST SYSTEMS. Při produkci jsou používány pryskyřice renomovaných společností jako jsou Bayer Material Science, Dow Chemical Company, Air Products a dalších.

Výrobky dodáváme aplikačním firmám v České Republice a dále na vybrané Evropské trhy. Svým odběratelů nabízíme nadstandardní podporu při řešení zakázek, rychlé dodací lhůty a kvalitní technický servis.

Obecné vlastnosti podlah AST SYSTEMS

Materiály AST SYSTEMS se používají pro finální stěrkové podlahy na podklady jako je beton nebo anhydrit. Betonové podlahy, pokud nejsou opatřeny finální vrstvou rychle degradují – sprašují, vznikají výtluky apod. Stěrky AST SYSTEMS, aplikované na betonový podklad, vytvářejí mechanicky odolnou a nenasákavou podlahu. Aplikují se v tloušťkách od 1 do 5 mm.

Výrobky z polyuretanových pryskyřic

Výrobky z polyuretanových pryskyřic jsou jedno nebo dvousložkové výrobky. Mají unikátní vlastnosti, především vyšší pružnost, než ostatní běžně používané pryskyřice. Používají se velmi často v případech, kde je potřeba zajisti vyšší pružnost podlahy nebo překlenutí trhlinek ve stávajícím podkladu. Finální polyuretanové tenkovrstvé nátěry dodávají polyuretanovým nebo epoxidovým podlahám lepší vzhled a dodatečnou ochrannou vrstvu.

Výrobky z epoxidových pryskyřic

Výrobky z epoxidových pryskyřic jsou dvousložkové výrobky. Používají se pro svou mechanickou a chemickou odolnost. Používají se ve všech typech prostor. Lze je aplikovat hladké nebo protiskluzné. Zvýšený protiskluz je řešen vsypem křemičitého písku. Po aplikaci jsou stěrky lesklé nebo pololesklé, časem však matní. Rovnoměrný matný vzhled lze docílit např. polyuretanový­mi laky.

„Ceník výrobků“:

Napište nám
Naši
partneři:
Tisknout
© 2014 MARFreklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek